Інновації

– для AVANGARD це сталий розвиток та рух вперед, удосконалення процесів виробництва, дизайну, іт-технологій. Ми є членами EVA, відстежуємо основні тенденції ринку і професійної сфери, аналізуємо світовий досвід щоби створити абсолютно нове бачення вендінгу та сучасні апарати. Ми не патентуємо своїх розробок, бо захищаємо їх постійним оновленням та вдосконаленням.

Кастомізація

– очікування та побажання наших партнерів лежать в основі розробок та виробництва розумного і спеціалізованного під особистий бізнес вендінгового обладнання. Ми пропонуємо оптимальні рішення, максимально підлаштовані під потреби бізнесу. Індивідуалізація часом призводить до створення абсолютно нових, інноваційних, а інколи навіть революційних рішень як в сфері механіки, так і в сфері інформаційних технологій (програмного забезпечення).

Сервіс

Ми розширюємо поняття сервісу. Авангард не обмежується тільки виробництвом в строк. Ми забезпечуємо комплексний підхід до потреб клієнтів та пропонуємо послуги з встановлення торгових автоматів, їх обслуговування та підтримку в режимі 24/7. Також ми проводимо навчання персоналу наших партнерів та надаємо консультації з питань організації бізнесу в сфері вендингу.