Media можливості сучасних вендінгових автоматів

Відомо, що відеоролик розповідає про продукт більше, ніж фотографії чи опис.  73% покупців з більшою ймовірністю зроблять покупку після перегляду відео про продукт. А 96% покупців стверджують, що відео допомогло їм прийняти остаточне рішення про покупку.

Нам важливо, щоб ваш товар помітили та купили. Тож, презентуємо нову можливість програмного забезпечення AVANGARD Vending Machine Application SW!

Cистема дозволяє завантажувати відео в якості мультимедійного контенту на додаток до статичних зображень. Відеоролики й зображення рекламного чи інформаційного характеру демонструються на моніторі вибору тоді, коли автомат перебуває в режимі очікування і зникають при активації меню вибору з торканням до екрану.  Власник автомату може завантажити декілька відео роликів і встановлювати порядок їх появи.

Ось декілька порад що показувати у відео:  

  1. Коротку демонстрацію товару

Це може бути десятісекундне відео без звуку, в якому просто показано, як товар виглядає з різних ракурсів та зсередини (саме те, чого не видно, коли товар знаходиться в автоматі). Можна зробити акцент на деталях.

2. Розширену презентацію товару

Відео на кілька хвилин, в якому ви показуєте детально про продукт: з чого і як виготовлений, в якій упаковці поставляється, як вам прийшла ідея зробити або продавати цей продукт, кому він знадобиться і чому купувати його потрібно саме зараз

3. Інструкцію по застосуванню

Особливо це потрібно, якщо спосіб застосування вашого продукту не очевидний. Припустимо, це якийсь новий гаджет або косметичний засіб

4. Рекламне відео

Атмосферне відео, яке, можливо, не стільки акцентується на власне продукті, скільки передає пов’язані з ним емоції.

5. Відео про процес виготовлення

Покупцям завжди цікаво зазирнути на виробництво. Не бійтеся відкривати таємниці. Якщо ви унікальні і професійні, ваші ідеї і славу ніхто не зможе вкрасти, а довіра до бренду підвищиться.


Усі новини

Блог