Що сьогодні має зробити компанія, щоб співробітники прийшли завтра?

Сьогодні, щоб утримати в компанії грамотних та перспективних співробітників, недостатньо гарної зарплати та комфортного офісу. Тому іноді такі нюанси, як корпоративне харчування, стають дуже серйозною перевагою і при наборі персоналу, і при спробах збереження його лояльності.

Хорошим рішенням завдання є організація зони автоматизованого фудкорту (Vending Foodcourt). Це надзвичайно простий та ефективний спосіб організації харчування в офісі. Єдине, що потрібно – це торгові автомати AVANGARD, які продають, або, просто видають готові обіди та компанія-виробник, яка буде привозити та завантажувати необхідну кількість обідів в автомат. На тачмоніторі співробітник може ознайомитися з продуктом, прочитати всю необхідну інформацію та вибрати те, що найкраще смакує! В режимі очікування автомат демонтсрує рекламне чи інформаційне відео. Програмне забезпечення AVANGARD Atomic SW дозволяє повністю контролювати продажі: формує статистику, віддалено дозволяє контролювати залишки товару, температуру, строки придатності, резервувати та видавати зарезервовані товари. Також є можливість підключення до сторонніх ІТ систем.

Якщо кількість співробітників велика, то стає питання розширення/збільшення зони фудкорту. З модульністю торгових автоматів AVANGARD це легко!! Адже до одного рекламно-платіжного модуля можна підключити декілька автоматів видачі. Додаткові модулі видачі можна підключати і згодом, коли виникає така потреба. А для тих, хто звик до гарячих обідів теж є рішення – стійка з мікрохвильовками. Розігріти щойно придбаний обід можна прямо на місці!

Організація автоматизованої зони фудкорту в офісі показує, що компанія дбає про здоров’я та комфорт співробітників. Крім того, обіди в офісі позбавляють керівників досить непростих проблем регулювання робочого процесу. Посудіть самі, якщо люди щодня відправляються в сусідні кафе або ресторанчики, де, як правило, обслуговують не дуже швидко, скільки корисного робочого часу вони втрачають. З іншого боку, голодний співробітник надвечір гарною продуктивністю теж не відрізняється.


Усі новини

Блог