Питання по організації бізнесу

ATG Automaten Tops Group
Бельгія

www.topsvending.be

Address:

Industriecentrum Zuid 2016 B5

B-3530 Houthalen

e-mail: info@topsvending.be

Ексклюзивні права продажу в країнах Бенелюксу

tel: 011 51 70 70

Компанія Topsvending — це 20-річний досвід роботи і пропозиція найповнішого асортименту торгових автоматів у Європі. Компанія створює власні торгові автомати, такі як міні-магазин TOPSHOP, а також є дистриб’ютором провідних європейських брендів. Як ексклюзивний дистриб’ютор у країнах Бенілюксу, ми пропонуємо наші останні розробки локерів й флороматів, які ви можете знайти в нашому просторому виставковому залі. Ось чому Tops Vending дійсно варто відвідати!

 

Flavura GmbH
Німеччина

www.flavura.de

Address:

Lübecker Str. 90B D-39124 Magdeburg

e-mail:

k.klatt@flavura.de

dialog@flavura.de

tel: +49 (0) 173 54 745 26

Flavura Automaten виробник кавових і торговельних автоматів, оператор машин, компанія з сервісного обслуговування машин, продавець вендінгових машин і уповноважений дилер виробників: торговельних, кавових автоматів, рішень для цілодобових магазинів автоматизованого обслуговування з сервісною підтримкою у Німеччині, Австрії та Швейцарії

Компанія з обсмажування кави Flavura є виробником і дистриб’ютором кавового бренду Flavura.

 

Service Automatics
Фінляндія

www.serviceautomatics.com

outi.takala@serviceautomatics.com

+358 50 919 5088

Компанія Service Automatics створена у 2017 році.

Ми виробляємо продукти самообслуговування для індустрії прокату автомобілів і автоматизуємо процес обслуговування клієнтів, наші інноваційні та прості автомати самообслуговування для різних галузевих потреб, які працюють у режимі 24/7. Наша технологія повністю автоматизована та інтегрує програмне забезпечення для розпізнавання посвідчень, яке може сканувати особисті документи, включаючи паспорти та водійські права.

 

PROVENDIA s.r.o.
Чехія

www.provendia.eu

info@provendia.eu

Jundrovská 1101/48

624 00 Brno – Komín

Czech Republic

+420 730 809 411

Provendia працює на вендинговому ринку з 2015 року.

Наша команда складається з професіоналів, які багато років працюють у сфері вендінгового бізнесу. З самого початку головною метою нашої повсякденної роботи є виконання очікувань вендінгових операторів. Наші переваги – це привабливий портфель продуктів, послуг і професійні торгові автомати для напоїв і закусок найвищої можливої якості, включаючи спеціалізоване обслуговування та консультації. Усі наші зусилля спрямовані на досягнення максимального задоволення наших клієнтів

 

DELCO Perspective & Business
Польща

www.zautomatu.pl

ul. Skowronia 40, 05-260
Marki k/ Warszawy
+48 22 490 84 18
e-mail: biuro@delcopb.pl

 

Ми вважаємо, що поєднання елегантності та функціональності має досягатися скрізь – це те, що має відрізняти автомати з напоями, спортивним харчуванням і навіть продуктами харчування. Тому в асортименті Delco ви знайдете у продажу нове та вживане обладнання, яке чудово підійде як для офісних, так і для сервісних приміщень. Ми пропонуємо ефективні рішення для гарячих та холодних напоїв. Однак це лише мала частина нашої пропозиції. Ми щиро запрошуємо вас ознайомитися з нашою повною пропозицією та вибрати відповідні торгові автомати, які відповідатимуть очікуванням ваших гостей, клієнтів та співробітників.

Перед тим як вирішите придбати вендингові автомати або вкластися в мережу торгових апаратів, Вам необхідно зробити розрахунки окупності та очікуваного прибутку. Якщо бізнес-план робочий і діяльність виправдовує себе, можна приступати до пошуку місця установки торгових автоматів. Величина прибутку залежить від кількості апаратів, а також від вашої винахідливості у виборі товару, який збираєтеся продавати. Якщо все зробите правильно, то при мінімальних вкладеннях через 6 місяців вийдете на стабільний дохід.
Вендинговий бізнес привабливий тим, що перші гроші можна заробити вже в перший день установки автомата. Тут не доведеться чекати поки сформується постійна клієнтура. Ваша прибуток не залежить від настрою і графіка роботи продавця – процес повністю автоматизований. Автомат працює 24/7 без вихідних, ваше завдання лише вибрати місце його установки і організувати процес завантаження товару. Як правило, стабільний заробіток починається через шість – сім місяців після запуску, коли автомат окупиться.
Більшість компаній і приватних підприємців використовують вендингові рішення для продажу снеків і напоїв, але останнім часом їх популярність сильно зростає і за допомогою торгових автоматів реалізують засоби індивідуального захисту, обіди, тютюнові вироби, будівельні інструменти та витратні матеріали, запчастини для автомобілів, канцелярські товари та різну сувенірну продукцію.
Мережа від 20 до 100 одиниць автоматичних вендінгових автоматів може обслуговуватися однією людиною. Але тут необхідно враховувати специфіку окремих видів автоматів, деякі вимагають щоденного обслуговування, і тут одна людина просто фізично не впорається. При такій кількості торгових автоматів, процес обслуговування повинен бути відпрацьований до досконалості, складені маршрути, введений комп’ютеризований облік роботи і обслуговування устаткування. При визначенні кількості персоналу для обслуговування мережі необхідно враховувати не тільки кількість торгових автоматів, а й розмір міста та завантаженість доріг.