Питання по організації бізнесу

Сучасне вендінгове обладнання – це:

– доступ до даних і моніторинг залишків в режимі реального часу з будь-якої точки світу
– вандалостійкі виконання
– цілодобове функціонування
– низькі експлуатаційні витрати
– раціональне використання простору
– зручність в обігу і обслуговуванні

Які аргументи на користь рішення купити торгові вендінгові апарати «Авангард»:

– власне виробництво повного циклу;
– можливість придбати торговий автомат або інший вендінговий апарат в оптимальному варіанті виконання під конкретні умови і завдання;
– професійний сервіс, що включає в себе послуги з діагностики та ремонту техніки, навчання персоналу і надання консультацій;
– висока кваліфікація персоналу;
– гнучкі ціни на вендингові автомати і торгові апарати

Як правильно вибрати постачальника торгових автоматів?

– Надійність і Досвід:
Довіряйте компаніям, які давно в бізнесі.
– Компетентність:
Завжди звертайте увагу на те, як спілкується з вами персонал компанії, наскільки він компетентний в технічних питаннях.
– Офіційний статус постачальника:
Офіційний дилер або постачальник повинен мати відповідні сертифікати від компанії-виробника автоматів.
– Виставкові зразки автоматів:
Наявність виставкового залу з великою кількістю зразків торгових автоматів в офісі компанії свідчить про її солідності і ґрунтовному підході до обслуговування покупців.
– Гарантія та сервіс:
Перед покупкою вендінгових автоматів, уважно вивчіть умови гарантії. Зверніть увагу на порядок і строки виконання зобов’язань по гарантійному обслуговуванню автоматів.

Перед тим як вирішите придбати вендингові автомати або вкластися в мережу торгових апаратів, Вам необхідно зробити розрахунки окупності та очікуваного прибутку. Якщо бізнес-план робочий і діяльність виправдовує себе, можна приступати до пошуку місця установки торгових автоматів. Величина прибутку залежить від кількості апаратів, а також від вашої винахідливості у виборі товару, який збираєтеся продавати. Якщо все зробите правильно, то при мінімальних вкладеннях через 6 місяців вийдете на стабільний дохід.
Вендинговий бізнес привабливий тим, що перші гроші можна заробити вже в перший день установки автомата. Тут не доведеться чекати поки сформується постійна клієнтура. Ваша прибуток не залежить від настрою і графіка роботи продавця – процес повністю автоматизований. Автомат працює 24/7 без вихідних, ваше завдання лише вибрати місце його установки і організувати процес завантаження товару. Як правило, стабільний заробіток починається через шість – сім місяців після запуску, коли автомат окупиться.
Більшість компаній і приватних підприємців використовують вендингові рішення для продажу снеків і напоїв, але останнім часом їх популярність сильно зростає і за допомогою торгових автоматів реалізують засоби індивідуального захисту, обіди, тютюнові вироби, будівельні інструменти та витратні матеріали, запчастини для автомобілів, канцелярські товари та різну сувенірну продукцію.
Мережа від 20 до 100 одиниць автоматичних вендінгових автоматів може обслуговуватися однією людиною. Але тут необхідно враховувати специфіку окремих видів автоматів, деякі вимагають щоденного обслуговування, і тут одна людина просто фізично не впорається. При такій кількості торгових автоматів, процес обслуговування повинен бути відпрацьований до досконалості, складені маршрути, введений комп’ютеризований облік роботи і обслуговування устаткування. При визначенні кількості персоналу для обслуговування мережі необхідно враховувати не тільки кількість торгових автоматів, а й розмір міста та завантаженість доріг.